79 Görüntülenme
Hızlı ve Öfkeli 6 izle

Hızlı ve Öfkeli 6 izle

"Hızlı ve Öfkeli 6" (İngilizce: "Fast & Furious 6"), 2013 yılında çekilmiş olan aksiyon filmidir. "Hızlı ve Öfkeli" serisinin altıncı filmidir ve yönetmenliğini Justin Lin üstlenmiştir.

Filmin başrolünde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne "The Rock" Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Bridges, Sung Kang ve Gal Gadot gibi oyuncular yer almaktadır. Serinin bu filmiyle birlikte, daha önceki filmlerden tanıdığımız karakterler tekrar bir araya gelir.

Filmde, Dominic Toretto (Vin Diesel) ve Brian O'Conner (Paul Walker) ekibiyle birlikte dünyanın dört bir yanında soygunlar yapmaktadır. Bu sırada Luke Hobbs (Dwayne Johnson), Toretto ve ekibini yakalamak için uluslararası bir suç organizasyonuna karşı işbirliği teklif eder.

Hobbs'un teklifini kabul eden ekip, Londra'da tehlikeli bir suçlu olan Owen Shaw'u (Luke Evans) durdurmak için göreve çıkar. Shaw, aynı yeteneklere sahip bir ekip toplamış ve bir dizi hırsızlık ve terörist eylemi gerçekleştirmiştir. Toretto ve ekibi, Shaw'un planlarını engellemek için adrenalin dolu bir yarışa ve aksiyon dolu mücadelelere girer.

"Hızlı ve Öfkeli 6," yüksek hızlı otomobil sahneleri, aksiyon dolu kovalamacalar ve heyecan verici savaş sahneleriyle dolu bir film olarak tanınır. Serinin hayranları ve aksiyon severler için keyifli bir seyir deneyimi sunmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın