156 Görüntülenme
Shazam! Fury of the Gods izle

Shazam! Fury of the Gods izle

"Shazam! Fury of the Gods," 2023 yapımı bir Amerikan süper kahraman filmidir. DC Extended Universe (DCEU) serisinin bir parçası olan film, "Shazam!" (2019) filminin devamı niteliğindedir.

Film, David F. Sandberg tarafından yönetilmiş ve Zachary Levi tarafından canlandırılan baş karakter Shazam'ın hikayesini sürdürmektedir. "Shazam! Fury of the Gods," ilk filmdeki olayların ardından Shazam karakterinin yeni maceralarını ve düşmanlarıyla karşılaşmasını anlatır.

Shazam, gerçekte genç bir yetim olan Billy Batson'ın büyülü güçlerle donatıldığı bir süper kahramandır. Kendisi güçlerini aktive etmek için tek bir kelime olan "Shazam!"ı söyleyerek büyüleyen bir sihirli büyücü tarafından seçilir. İlk filmde, Billy Batson, süper kahraman kimliğini ve güçlerini keşfeder ve dostlarıyla birlikte kötü güçlere karşı savaşır.

"Shazam! Fury of the Gods," Shazam'ın güçlü ve acımasız yeni düşmanlarla karşı karşıya gelmesini ve kendini kanıtlama yolculuğunu ele alırken, aksiyon ve komedi türlerini bir araya getirir. Filmin 2023 yılında vizyona girmesi planlanmaktadır ve DC hayranları tarafından heyecanla beklenmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın